بازار خرید و فروش زالو
خانه / زالوی طبی / مرکز خرید آنلاین زالو طبی به صورت عمده
خرید آنلاین زالو طبی

مرکز خرید آنلاین زالو طبی به صورت عمده

مرکز خرید آنلاین زالو طبی راهی آسان را برای خرید این محصول در اختیار مشتریان خود قرار داده است. این زالو ها در پزشکی کاربرد دارند در ضمن در مرکز خرید انلاین زالو طبی به صورت عمده نیز این محصول به فروش می رسد.

زالو طبی به حیوان کوچکی گفته می شود که در درمان های پزشکی و طب از آن استفاده می کنند. این حیوان جزو کرم های آبزی خونخواری می باشد که در جلوی سر خود دارای بادکش است.

خرید آنلاین زالو طبی

در بیرون کشیدن خون های آلوده و کثیف این حیوان نقش مهمی را ایفا می کند که از همین ویژگی این زالو می توان در پزشکی استفاده کرد.

در دهان این حیوان بطور تقریبی ۳۰۰ دندان وجود دارد که این رقم بسیار شگفت انگیز است برای حیوانی که بدنش حداکثر ۲۵ سانت درازا و ۱ سانت عرض دارد.

برخلاف ظاهر کوچک این حیوان کار های متنوعی را انجام می دهد و می تواند برای درمان بیماری های مختلف مفید باشد. در ادامه به شرح این موضوعات می پردازیم.

زالو طبی

علاوه بر خصوصیات طاهری که برای این حیوان گفته شد جالب است بدانید پیشینه استفاده از زالو های طبی برای درمان بیماری ها به قرن ها پیش و حتی قرون وسطی برمیگردد.

با وجود اینکه سال های زیادی می گذرد اما این روش همچنان پابرجا است و روز به روز بر تعداد طرفداران افزوده می شود. زالو طبی با مکیدن خون آلوده و وارد کردن ماده ضدانعقادی به خون می تواند فواید زیادی داشته باشد.

خرید آنلاین زالو طبی

درمان بیماری های به کمک زالودرمانی

از زالو های طبی می توان استفاده های طبی کرد همانطور که ابن سینا پدر طب از آن استفاده می کرده، برخی از بیماری هایی که به کمک زالو درمانی قابل درمان می باشند به شرح زیر است

  • بیماری های پوستی و جوش
  • صدمات و کوفتگی ها
  • بیماری های دستگاه حرکتی
  • آرتروز و درد مفاصل
  • بیماری های چشم و گوش
  • بیماری های قلبی عروقی
  • اسپاسم و درد های عضلانی

برای درمان این بیماری ها به کمک زالو طبی آن را بر روی قسمت مورد نظر قرار می دهند تا خون کثیف را بیرون بکشد و سبب افزایش جریان خون در آن ناحیه شود.

برای درمان باید از زالو های تمیز و سالم استفاده شود که نیششان آلوده نباشد تا باعث انتقال سایر بیماری ها نشود. این روش می تواند جایگزینی برای حجامت باشد که هیچگونه خطری هم ندارد.

تولید و خرید زالو

زالو های طبی را در در مکان های خاصی پرورش می دهند و این کار دارای سختی های زیادی است. پس از تولید انبوه آن را به مراکز مختلفی می فروشند تا آن ها را به دست مشتریان برسانند.

برای خرید زالو های طبی می توان به دو روش حضوری و انلاین اقدام نمود که هرکدام دارای مزیت هایی هستند. در هر صورت حین خرید به سلامت، رنگ و اندازه زالو توجه داشته باشید.

خرید آنلاین زالو طبی

مرکز خرید انلاین زالو طبی

در این مراکز خرید زالو طبی به صورت آنلاین در سایت های مختلفی به فروش می رسد این روش دارای محاسنی از جمله صرفه جویی در زمان و هزینه و همچنین امکان خرید بهترین زالو را از سایت های معتبر می دهد.

با مقایسه قیمت ها و کیفیت زالو بهتر است آگاهانه خرید کنید و از آن برای امور درمانی استفاده کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش زالو
کامل خرمی
شماره تماس: 09116527629
شماره تلفن ثابت: 09116527629
پست الکترونیکی: info@bazarzaloo.ir

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی زالو طبی در کشور

خرید اینترنتی زالو طبی در شهرهای مختلف کشور سبب کاهش هزینه ها شده و انتخاب …

بازار خرید و فروش زالو