بازار خرید و فروش زالو
خانه / زالوی طبی / قیمت خرید و فروش تضمینی زالو
قیمت خرید و فروش تضمینی زالو

قیمت خرید و فروش تضمینی زالو

قیمت خرید و فروش تضمینی زالو طبی توسط تولید کننده ها و پرورش دهندگان یک دغدغه بسیار مهم می باشد. فروشندگان زالوی طبی می بایست اطمینان لازم را از سالم بودن و گیرایی بالا در کنار تضمین برگشت پول در صورت مشکل داشتن زالوی طبی به هر دلیل رو به مشتریان خود بدهند.

زالو جانداری زنده می باشد و امکان تضمین در صورت مشکل داشتن بار ارسالی توسط یک سری از پرورش دهندگان و فروشندگان غیر مجاز کاهش می یابد.

قیمت خرید و فروش تضمینی زالو

فروش تضمینی زالوی طبی به دلیل شرایط آب و هوایی در فصول تابستان یا زمستان قیمت متفاوتی داشته و در این شرایط زالو دچار یک سری مشکلاتی در نگهداری و تغذیه خواهد شد.

خریداران محترم هنگام خرید از پرورش ‌دهندگان، شرکت ها یا اشخاص نهایت دقت را داشته باشند که از انها زالو طبی تضمینی دریافت نمایند.

دلیل فروش تضمینی زالو طبی به خاطر یکسری مشکلات و عوامل محیطی که فرستنده با رعایت نکردن این نکات، فقط به سود خود می‌اندیشند و ضرر هایی را برای خریداران به وجود میاوردند.

به این دلیل خریداران زالو طبی به دنبال تولید کنندگان و پرورش دهندگانی هستند که محصول خود را چه از نظر کیفیت و گیرایی بلکه از نظر مدت زمان ارسال، شمارش، اندازه و قیمت این تضمین را به آنها بدهد که بتواند با آسودگی خاطر محصول خود را سفارش دهند.

قیمت خرید و فروش تضمینی زالو

موارد مصرف زالو درمانی

زالو از خانواده نرم تنان که آبزی بوده در مرداب ها و شالیزارها به طور طبیعی زندگی می کند. محققان تاکنون نزدیک به ۶۵۰ گونه زالو شناسایی کردند که برخی از آنها بسیار خطرناک و سمی بودند و بعضی از آنها مفید و برای مصارف درمانی استفاده می شود.

مهمترین خاصیت درمانی زالو در بزاق دهان بوده که یک ماده انعقاد کننده ای به نام هیرودین از خود در هنگام خون مکیدن ش وارد عروق خونی می‌کند و در خونرسانی به مغز و بدن را افزایش میدهند.

موارد کاربرد زالو درمانی :

 • عوارض قندی بر روی چشم و پاها
 • واریس که همان برجستگی و ورم کردن رگ های ساق پا هست
 • آرتروز، آب زانو، ورم زانو
 • سینوزیت، سردردهای مزمن و عفونت های سینوسی
 • عفونت و ورم لوزه ها
 • درد شدید پاها و نقرس
 • عوارض بیضه و واریکوسل
 • عفونت چشم یا همان گل مژه
 • زخم چرکی یا دمل و جوش هایی که بر اثر عفونت خونی می شود
 • برطرف نمودن گرفتگی رگ های قلبی

قیمت خرید و فروش تضمینی زالو

عوارض احتمالی زالو درمانی

زالو درمانی بسیار سر آسان است و همچنین عوارض جانبی کمتری دارد. مصرف کننده محترم می بایستی از زالو هایی استفاده کنند که در محیط کاملا طبیعی و استریل شده پرورش یافته تا از خونه تمیز و بدون هرگونه آلودگی استفاده کرده باشند و مشکلات عفونی را برای انها به وجود نیاورند.

افرادی که دچار بیماری‌های خود ایمنی هستند نبایستی به این درمان روی بیاورند.

چند نمونه از مشکلاتی که به هنگام زالو درمانی رخ می‌دهد به این صورت است که زالو محل پوست را زخمی کرده و خون به بیرون تراوش می کند و خون بند نمی آید که بسیار خطرناک است. گاهی هم زالو به آن نقطه ای که ما مورد نظرمان هست مکش نمی کنند و جای دیگری را انتخاب میکنند که به ضرر بیمار می باشد. بعضی از بیماران هم به بزاق دهان زالو حساسیت داشته و زمانی که با این مشکلات مواجه می‌شوند از درمان با زالو کاملا بایستی خودداری نمایند.

قیمت خرید و فروش تضمینی زالو

خرید و فروش تضمینی زالو از طریق پست

امروز راه های مختلف برای ارسال زالو به مشتریان وجود دارد که ما در اینجا چند نمونه را به شما نشان می‌دهیم

 • حمل و نقل پستی
 • حمل و نقل وسایل نقلیه
 • حمل و نقل دریای
 • حمل و نقل راه آهن

ما به وسیله هر کدام از این راه های ارتباطی زالو طبی تضمینی و باکیفیت بالا را در اختیار شما قرار می دهیم. شما میتوانید از طریق تماس با سایت زالو من یا با دفاتر فروش ما تماس حاصل کرده و با آسودگی خاطر محصول خود را سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش زالو
کامل خرمی
شماره تماس: 09116527629
شماره تلفن ثابت: 09116527629
پست الکترونیکی: info@bazarzaloo.ir

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی زالو طبی در کشور

خرید اینترنتی زالو طبی در شهرهای مختلف کشور سبب کاهش هزینه ها شده و انتخاب …

بازار خرید و فروش زالو